ONDERSTEUNENDE PERSONEEL

VEREENIGING

Andre van Rooyen
OPERATIONELE BESTUURDER
C: +27 (0)76 050 6225
T: +27 (0)87 625 0756/7
E: operations@barnlab.co.za

Magaretha Voster
DISPATCH MANAGER
C: +27 (0)71 687 5985
T: +27 (0)87 625 0756/7
E: logistics@barnlab.co.za

RIVIERSONDEREND

Feedmill / Factories

Lood Visser
ALGEMENE BESTUURDER
C: +27 (0)76 909 2169
T: +27 (0)28 261 1519
E: lood@barnlab.co.za

Gerdus le Roux
PRODUKSIE BESTUURDER
C : +27 (0)063 687 1815
T: +27 (0)28 261 1519
E: gerdus@tanqua.net

VRYBURG

Feedmill / Factories

Willie Rossouw
AREA BESTUURDER
C: +27 (0)83 630 8335

Gawie Coetzer
ALGEMENE BESTUURDER FABRIEK
C : +27 (0)82 774 3874
T: +27 (0)53 927 3891
E: gawie@barnlab.co.za

Barnlab TWK Veevore (Mkondo)

Feedmill / Factories

Schalk Bothma
AREA BESTUURDER
C: +27 (0) 82 456 9789

Stenelle van Marle
OPERATIONELE BESTUURDER
C : +27 (0)83 242 1503
T: +27 (0) 17 824 1515
E: stenelle@twkagri.com

Ge-subkontrakteurde meule

Vrystaat/Kwazulu-Natal
Schalk Bothma
Algemene Bestuurder
S: +27 (0) 82 456 9789

Wes en Oos Kaap
Lood Visser
Algemene Bestuurder
S: +27 (0) 76 909 2169

Mpumalanga/Gauteng/Noord Kaap/Limpopo/Noord Wes
Willie Rossouw
Algemene Bestuurder
S: +27 (0) 83 630 8335

Mpumalanga en Dalein
Schalk Bothma
Bemarkings Bestuurder

Mpumalanga en Dalein
Willie Rossouw
Bemarkings Bestuurder

Tegniese Spesialiste

Christo Naude
Enkelmaag (Lê en braaikuiken hoenders en varke)
S+27 (72) 236 6731
Echristof@barnlab.co.za

Schalk Smith
Herkouers (suiwel, vleisbeeste em skape)
S+27 (78) 016 0645
E: schalks@barnlab.co.za


Die formule vir vooruitgang

barnlablogo_white

ADRES

7 Murati Ave
Lyttleton Manor
Pretoria
Suid Afrika

KONTAK ONS

TROTSE LID VAN
DIE KAONNE GROEP

kaonne logo

Kopiereg © 2017 Alle regte voorbehou. Ontwerp deur www.realxposure.co.za.